f

Kategorie

Promocje

Ostatnio przeglądane

Nowy GIPS CERAMICZNY RELIEFCO 250 BIAŁY 1 KG

GIPS CERAMICZNY RELIEFCO 250 BIAŁY 1 KG

21,20 zł

Dostępny

( 1 szt. )

Dodaj do przechowalni

Ostatnie egzemplarze!

GLPS CERAMICZNY RELIEFCO 250 BIAŁY 1 KG

Gips ceramiczny Reliefco 250 do tworzenia odlewów przy użyciu foremek. Odlewy możnamalować farbami. Przed malowaniem odlew musi schnąć co najmniej 12 h - w zależności od grubości. Narzędzia należy myć wodą natychmiast po użyciu.

SPOSÓB UŻYCIA:
Dodaj 1 część wody do czystego pojemnika, w którym będzie mieszany gips i do tego 3 części gipsu Reliefco 250 i delikatnie wymieszaj.
By uniknąć grudek należy pozostawić na minutę - nie mieszać. Następnie przez 1 minutę energicznie mieszać w tym samym kierunku. Czas przygotowania mikstury wynosi 10 minut, dlatego przygotuj tylko tyle ile potrzebujesz.
Wlać 1/3 przygotowanej mikstury do formy i rozprowadzić równomiernie przy użyciu miękkiego pędzelka, aby zlikwidować pęcherzyki powietrza. Następnie wlać resztę mikstury. Po ok. 30 minutach relief można wyciągnąć z formy. W tym celu wyjęty relief położyć twarzą do góry na płaskiej powierzchni. Im dłuższy czas wiązania tym mniejsze ryzyko uszkodzenia tworzonego odlewu. Po wyschnięciu nadatki należy usunąć przy pomocy dłutka lub noża.

Opakowanie:1kg


 30 innych produktów w tej samej kategorii: